مجله اینترنتی کمونه|خبری|سلامت|سبک زندگی|

کد خبر: ۱۲۴۹۸۶
تاریخ انتشار: 23 فروردين 1398 - 11:31
 • ارسال
  چاپ
  رئیس سازمان بهزیستی از پرداخت کمک‌هزینه معیشتی به ۲۸ هزار خانوار سیل‌زده تحت پوشش بهزیستی در سراسر کشور خبر داد.
  پرداخت کمک‌هزینه معیشتی به ۲۸ هزار خانوار سیل‌زده
  وحید قبادی‌دانا در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان سوسنگرد و اردوگاه سیل‌زدگان شهدای هویزه با اعلام این خبر، اظهار کرد: ۹۶ تیم محب و گروه‌های حمایت روانی، اجتماعی در بلایا و ۲۳ تیم اورژانس اجتماعی برای کاهش آلام هموطنان سیل‌زده در مناطق آسیب‌دیده استان خوزستان به صورت ۲۴ ساعته فعال شده است.

  وی با اشاره به شارژ شدن کارت بانکی ۳ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی خوزستان، گفت: امروز کارت بانکی سه هزار خانوار سیل‌زده تحت پوشش بهزیستی خوزستان که توسط مددکاران بهزیستی شناسایی شدند، مبلغ ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شارژ شد.

  قبادی‌دانا با بیان این که در حال حاضر ۲۳ پایگاه مادر و کودک و خانواده در قالب مهدهای کودک در مناطق آسیب‌دیده استان خوزستان در حال فعالیت است، اظهار کرد: این پایگاه‌ها با پوشش غذای گرم روزانه و میان‌وعده، زمینه‌ای را برای بازی‌درمانی برای کودکانی که ممکن است در اثر سیل دچار آسیب شده باشند، فراهم کرده‌اند.

  وی همچنین عنوان کرد: کلیه فعالیت‌های صورت گرفته در خوزستان در استان‌های لرستان و گلستان نیز انجام شده و تاکنون برای ۲۸ هزار خانوار سیل‌زده تحت پوشش بهزیستی در سراسر کشور کمک‌هزینه معیشتی پرداخت شده است.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور در بازدیدی که از محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شیرخوارگاه مجتمع فتح‌المبین بهزیستی اهواز داشت، بیان کرد: پنج استان معین شامل تهران، البرز، اصفهان، کرمان و فارس و همچنین سایر استان‌ها کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده را به استان خوزستان ارسال می‌کنند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز در صورت تمایل می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مددجویان سیل‌زده تحت پوشش بهزیستی را از طریق حساب مشارکت‌های مردمی اعلام شده و کمک‌های غیرنقدی خود اعم از وسایل توانبخشی همچون ویلچر, واکر، سمعک یا مواد غذایی یا بهداشتی را از طریق مراکز بهزیستی در سراسر کشور به دست هموطنان عزیز برسانند و اطمینان داشته باشند کلیه کمک‌ها با کد ملی مددجویان به دست آنها خواهد رسید.
  loading...
  نظرات حاوی توهین منتشر نخواهند شد .
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  loading...