مجله اینترنتی کمونه|خبری|سلامت|سبک زندگی|

در مسیر برگشت از مریوان به سمت سنندج برای صرف نهار در گوشه‌ای اتراق کردند، طبق عادت همیشگی برای چیدن گیاهان بهاری سربالایی تپه را در پیش می‌گیرد . دشتی از گیاهان بهاری به صورتش لبخند می‌زند، دستانش را دوره گیاه می‌پیچد، یک تکان برای کندن گیاه از دل خاک و صدای مهیبی که پشت بندش موجب قطع دو دست شایان ۱۱ ساله می‌شود.
اعتماد در گزارشی در مورد درگیری های کازرون نوشت: کازرونی‌ها تعطیلات آخرهفته تلخی داشتند. انگار با آغاز سال جدید، تعطیلی، آسودگی و فراغت از کار و راحت، به این ملت نیامده! هنوز چند صباحی از تحویل سال نو و آغاز تعطیلات نوروزی نگذشته بود که زخمی کهنه از چند دهه قبل سر باز کرد.
یکی از اوباش معروف تهران در نزاع مرگبار مرتکب قتل پسر جوان و مجروح کردن سه نفر دیگر شد.
به نقل از سی‌بی‌اس نیوز، یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ اندکی بعد از بلند شدن از فرودگاه هاوانا سقوط کرده است.
دوم اردیبهشت ماه بود که «مریم» قربانی جنایت اسیدپاشی توسط همسر شیطان صفتش شد. همسرش به دلیل اختلافاتی که بینشان بود اقدام به این عمل وحشیانه دست زد و پس از آن حادثه متواری شد و هنوز هم دستگیر نشده است.
معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در آخرین روز‌های سال گذشته به ضرب گلوله اقدام به قتل یکی از اقوام خود در محدوده بازار تهران کرده بود.
حسن جعفری ظهر جمعه در جمع خبرنگاران به حوادث مرتبط با بارش شدید باران و وزش باد در مشهد اشاره و اظهارکرد: پس از تغییر ناگهانی آب و هوا در مشهد ۲۸ حادثه به آتش نشانی گزارش شد
مرد هندی که قصد داشت با یک خرس زخمی سلفی بگیرد کشته شد.
روی دست‌هایش جای چاقو بود، گریه می‌کرد و می‌گفت: جای سالم در بدنم نیست، همسرم معتاد است و به یاد ندارم که یک روز هم سرکار رفته باشد. آرزو دارم زنگ خانه را بزنند و با او کار داشته باشند تا بتوانم خانه را جارو کنم، چرا که همواره بساطش وسط خانه پهن است.
پلیس امارات از کشف و ضبط بیش از ۱۸۶ کپسول هروئین در شکم دو مسافر در شیخ نشین راس الخیمه خبر داد.
رئیس آتش‌نشانی شهرستان مبارکه گفت: علت غرق شدن دو غواص مبارکه که برای طی کردن دوره بین‌المللی دو ستاره به شهرستان قشم رفته بودند هنوز مشخص نیست.
تشییع پیکر "ایلیا و طا‌ها دانشی" از جانباختگان سقوط هواپیمای ATR تهران-یاسوج در انتظار پیدا شدن جسد مادر مانده است.
:‌ شمار مصدومان زمین لرزه سی‌سخت کهگیلویه و بویراحمد به ۱۰۵ نفر افزایش یافت.
صحنه قتل محمدحسین، دانش آموز ۱۰ ساله مشهدی صبح سه شنبه با حضور قاضی حسن حیدری بازسازی شد.
پلیس امارات از کشف و ضبط بیش از ۱۶۷ کپسول مواد مخدر در شکم یکی از مسافران در شیخ نشین راس الخیمه خبر داد.
مرد جوان با انگیزه اختلاف حساب ۴۰۰ هزار تومانی در مقابل چشمان مشتریان مغازه موبایل‌فروشی، صاحب آنجا را با شلیک گلوله از پای درآورد.
حسن حیدری، معاون دادستان مشهد در گفت‌وگو با جام‌جم در تشریح این جنایت هولناک گفت: چهارشنبه هفته گذشته پسر بچه ۱۰ ساله به نام محمدحسین در محله قوچانی مشهد از خانه خارج می‌شود تا به مدرسه برود. در آن روز، راننده سرویس به دنبال او نمی‌رود و مادرش در تماس با آژانس درخواست خودرو می‌کند.
به نقل از پایگاه اینترنتی میرور، یکی از واحد‌های برج ترامپ واقع در باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، حوالی ظهر امروز دچار حریق شد.
پزشکان چینی یک حلقه کش پلاستیکی را که بعد از چند ماه و به دلیل استفاده طولانی وارد گوشت دست یک دختربچه چهار ساله شده بود، خارج کردند.
چندی پیش مردی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهرن از مردی به اتهام سرقت شکایت کرد.
آخرین اخبار
loading...