مجله اینترنتی کمونه|خبری|سلامت|سبک زندگی|

قهرمان وزنه برداری گفت: آذری و شهنازی تنها به ما وعده سر خرمن می‌دهند و قصد ندارند مطالبات ۳۰۰ میلیونی ما را پرداخت کنند.
پس از گل تماشایی و قیچی برگردان کریستیانو رونالدو در بازی (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال رئال مادرید و یوونتوس تصاویر مختلفی از صحنه به ثمر رسیدن این گل زیبا در فضای مجازی منتشر شد. در همین خصوص باشگاه والیبال ورونا در عکسی که در صفحه رسمی اش منتشر کرده است تصویر آبشار بلند محمد جواد معنوی نژاد را با ضربه قیچی رونالدو مقایسه کرده است.
کیانوش رستمی نتوانست برای سومین مرتبه قهرمان وزنه برداری جهان شود و حذف شد.
نعیم سلیمان‌اوغلو قهرمان پیشین وزنه‌برداری ترکیه و دارنده مدال المپیک درگذشت.
کیانوش رستمی مدال طلای #المپیک خود را جهت کمک به #زلزله زدگان غرب کشور به حراج می‌گذارد.
ملی‌پوش تیراندازی معلولان کشورمان به عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر جهان معرفی شد.
ملی‌پوش وزنه‌برداری کشورمان گفت:‌ همه بچه‌ها برای افتخارآفرینی به آمریکا می‌روند و امیدوارم همگی بتوانند دل مردم را شاد کنند.
نتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک فردا برگزار می‌شود. در مهلت تعیین شده برای نام‌نویسی در این انتخابات 57 نفر ثبت‌نام کردند که البته سعید معروف و صادق گودرزی، انصراف خود را اعلام کردند تا تعداد نفرات حاضر در لیست به 55 نفر کاهش پیدا کند.
دبیر کل فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا گفت: کیانوش رستمی باید مدارکی نشان دهد که نمی‌خواهد به آمریکا مهاجرت کند و ما از ایران خواسته بودیم که از ماه آوریل برای گرفتن ویزا اقدام کند تا زمان کافی برای حل مشکلات وجود داشته باشد.
کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک 2016که در ماه های اخیر به دلیل درگیری با مربی تیم ملی و تن ندادن به حضور در تمرینات خبرساز شده بود عکسی از شترسواری خود منتشر کرد.
اتفاقات اخیر در کاتالونیا به شدت مرد شماره یک تنیس جهان را ناراحت کرد.
ملی‌پوش دسته ۹۴ کیلوگرم کشورمان با مجموع ۴۱۳ کیلوگرم در رقابتهای وزنه‌برداری بازی‌های داخل سالن آسیا به مدال طلا دست یافت.
زهرا نعمتی در فینال رقابت‌های تیر و کمان معلولان قهرمانی جهان در بخش ریکرو انفرادی بانوان با غلبه بر نماینده ترکیه به مدال طلا دست یافت.
یک ورزشکار آمریکایی موفق به شکستن رکورد استثنایی ستاره دوومیدانی دنیا شد.
محمدعلی فلاحتی‌نژاد، قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان که مدتی پیش در بیمارستان به علت مشکلات و نارسایی کلیه بستری شده بود روز دوشنبه دارفانی را وداع گفت.
محمد رضا فلاحتی نژاد ملی پوش پیشین وزنه برداری و قهرمان جهان در سال ۲۰۰۳ که مدتی را به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری بود ظهر امروز دار فانی را وداع گفت.
فاطمه اکرمی دختر 25 ساله ایرانی که نخستین ورزشکار فعال در رشته سقوط آزاد به شمار می رود اینبار در روسیه دست به کار جدیدی زد و پرشی هیجان انگیز با «لباس بالدار» تجربه کرد. پرش با لباس بالدار و یا «وینگسوت» ورزش هیجان انگیزی است که البته خطرات زیادی هم دارد و پیش از این قربانی هم گرفته است.
رقبای حدادی در رقابت‌های جهانی دوومیدانی لندن مشخص شدند.
عکس اقامه نماز بانوان ورزشکار کشورمان در باکو مورد توجه بسیاری از رسانه های خارجی قرار گرفت.
به گزارش دیالوگین شبکه جهانی سحر از بانیالوکا، در مسابقات ماراتن که در بانیا لوکا، مرکز جمهوری صربسکا برگزار شد، بیش از ۵ هزار شرکت‌کننده از ۵۰ کشور حضور داشتند اما حضور نجمیه سوفتچ، دختری با پرچم بوسنی‌و‌هرزگوین تعجب همگان را برانگیخت و به گفت‌و‌گویی داغ در شبکه‌های اجتماعی این کشور تبدیل شد.
آخرین اخبار
loading...