مجله اینترنتی کمونه|خبری|سلامت|سبک زندگی|

آرای کمیته انضباطی در زمینه حواشی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی اعلام شد.
دبیر فدراسیون کشتی تاکید کرد بطور قطع کمیته انضباطی شدیدا و بر اساس قانون با کشتی گیران متخلف در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برخورد خواهد کرد.
قهرمانان مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران مشخص شدند.
پس از برگزاری دومین مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی و فرصت ۶ روزه وزارت ورزش و جوانان به اعضای مجمع برای بازگشت رسول خادم، رییسان هیات‌های استانی به غیر از تعداد کمی از آن‌ها در زورخانه نامجوی تهران حاضر شدند و با رسول خادم رییس فدراسیون کشتی دیدار و گفت‌وگو کردند.
علیرضا حیدری کشتی گیر مشهور و پرافتخار ایرانی است که همه ما بخشی از غرور ملی مان را مدیون افتخارآفرینی ها و مبارزات او روی تشک کشتی هستیم.
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح از معافیت علیرضا کریمی از انجام خدمت سربازی خبر داد. سردار موسی کمالی در این‌باره گفت: با پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت فرمانده کل قوا، به منظور قدردانی از اقدام جوانمردانه ورزشکار قهرمان علیرضا کریمی در حمایت از مردم فلسطین، او از خدمت سربازی معاف شد.
بررسی پرونده کشتی علیرضا کریمی در رقابت‌های زیر ۲۳ سال جهان در کمیته حقوقی و انضباطی اتحادیه جهانی مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد و رای آن در حال نهایی شدن است.
تقلب مربیان روس منجر به حذف یکی از کشتی‌گیران تیم مسکو روسیه شد.
آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران جایزه ویژه خود را در حاشیه رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان دریافت خواهد کرد.
تیم ایزی پایپ کاشان نماینده ایران در رقابت های کشتی آزاد باشگاه های جهان با برتری ۶ بر ۴ مقابل تایتان مرکوری آمریکا عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
با اعلام وزیر ورزش و جوانان معادل مدال‌ طلای امیدهای جهان به علیرضا کریمی تعلق خواهد گرفت.
رسانه‌های صهیونیست به اتفاقات پیش آمده برای علیرضا کریمی در رقابت‌های کشتی زیر 23 سال جهان واکنش نشان دادند.
در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی ایزدشهر از حسن یزدانی، ملی پوش کشتی ایران تقدیر شد.
پرتره زیبای بن لووی، عکاس آمریکایی از حسن یزدانی در جریان رقابت‌های کشتی‌ آزاد جهانی در پاریس را مشاهده می کنید.
چهار ملی‌پوش اوزان دوم کشتی آزاد ایران از گردونه رقابتهای قهرمانی جهان حذف شدند تا کشورمان در روز پایانی هیج نماینده‌ای در دیدارهای رده‌بندی و فینال نداشته باشد.
حسن یزدانی با اقتدار مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۷ جهان را کسب کرد تا نخستین مرد طلایی کاروان کشتی ایران در این مسابقات لقب گیرد.
پنج سال پیش در چنین روزهایی حمید سوریان، نخستین کشتی‌گیر ایران در رقابت‌های المپیک لندن روی تشک رفت و موفق شد طلا بگیرد. بعد از آن نابغه کشتی بهترین لقبی بود که می‌توانستند به دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک بدهند. کشتی‌گیری که وقتی در هر تورنمنتی شرکت می‌کرد، امید به طلا در کشتی هایش پیدا بود. این روند تا المپیک ریو ادامه داشت. وقتی او از حریف ژاپنی پیش بود، اما چند ثانیه بعد...
در ادامه رقابت‌های روز پایانی کشتی آزاد بازی‌های همبستگی اسلامی در باکو، جارب صادق زاده نماینده سنگین وزن ایران در دیدار رده‌بندی وزن ۱۲۵ کیلوگرم مقابل رجا الکراد از سوریه به روی تشک رفت و در پایان موفق شد در همان ۳ دقیقه نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری برسد و مدال برنز این رقابت‌ها را از آن خود کند تا تیم ملی کشتی آزاد ایران با ۳ طلا، یک نقره و ۲ برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.
محمد بنا سرمربی پیشین کشتی فرنگی در گفت‌و‌گوی عیدانه از کاستی‌ها و ناملایمات المپیک ریو می‌گوید.
مراسم وزن کشی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد، در شهر کرمانشاه برگزار شد.
آخرین اخبار
loading...