مجله اینترنتی کمونه|خبری|سلامت|سبک زندگی|

مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: هموطنان در بهار امسال ۲۹۸ میلیون دقیقه مکالمات بین المللی داشتند.
شرکت ترکسل ترکیه اعلام کرد، دعوای حقوقی ۴.۲ میلیارد دلاری این اپراتور ارائه دهنده خدمات تلفن همراه علیه شرکت ام تی ان آفریقای جنوبی بر سر مجوزی که این شرکت برای فعالیت در ایران کسب کرده، پس از سال ها تاخیر نزد دادگاهی در آفریقای جنوبی مطرح می شود.
نهاد نظارت بر رقابت اتحادیه اروپایی در آوریل ۲۰۱۵ شرکت گوگل را متهم ساخت که نتایج جستجوهای اینترنتی را به نفع سرویس خرید آنلاین خود دستکاری کرده و موجب زیان رقبا و مصرف کنندگان شده است.
با ورود سازمان حمایت و پیگیریهای انجام شده در راستای استیفای حقوق مصرف کنندگان ؛ اضافه وجوه اخذ شده در قبوض تلفن ثابت ، بابت حداقل کارکرد و بدهی معوق ثبت نام تلفن ثابت، جمعاً به مبلغ ۸۸ میلیارد ریال به مشترکین بازگشت داده شد.
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: اگر وزارت ارتباطات به وعده خود مبنی بر اجرای طرح رجیستری تلفن همراه عمل کند فقط ۶۰۰ میلیون دلار حجم قاچاق گوشی‌های تلفن همراه که در سال ۹۵ انجام شده در سال ۹۶ حذف خواهد شد.
مسابقه اینستاگرامی شب یلدا وب24 برای مدیران سایت‌ها در زمینه رتبه کلمات کلیدی در گوگل شروع شد.
کمپانی سونی که در ماه فوریه مقر خود در شهر نیویورک را تغییر داد و به پارک مدیسون اسکوئر منتقل نمود، قصد دارد در روز سه شنبه هفته پیش رو، درهای ساختمان جدیدش تحت نام Sony Square NYC را به روی عموم بار کرده و ضمن نمایش آخرین گجت ها و دیوایس های خود، برنامه ها و تکنولوژی های آینده نگرانه خود را به مردم نشان دهد.
فضاپیمای «رُزتا» به مدت دو سال در منظومه شمسی و بر روی ستاره دنباله‌دار 67 کاوش می‌کرد. این فضاپیما حامل یک کاوشگر به نام «فیله» بود. کاوشگر فیله که در نوامبر 2014 با سطح ستاره برخورد کرد، پیش از اینکه به اعماق تاریکی فرو رود آخرین پیام توییتری خود را ارسال کرد. دانشمندان اعلام کردند سامانه ارتباطی با کاوشگر فضایی رُزتا که وظیفه ارسال پیام به زمین را بر عهده داشت، خاموش می‌کنند.
هکر در واقع یک برنامه‌نویس کنجکاو است که صدمه‌ای وارد نمی‌کند و حتی باعث تحکیم انتقالات می‌شود. میخواهیم تا به معرفی 10 سیستم‌ عامل برتری که توسط هکر‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، بپردازیم.
به کاربران پوکمان‌گو در بوسنی هشدار داده شده است سمت مناطقی که هنوز از وجود مین پاکسازی نشده‌اند نروند. بوسنی یکی از کشورهایی است که دارای بیشترین مین‌های زمینی است و پس از جنگ 1992-95 انفجار مین باعث مرگ 600 تن و زخمی شدن 1700 نفر شده است.
آیا رایانه‌های مک نیاز به آنتی‌ویروس دارند؟ آیا سیستم عامل مک شرکت اپل ویروسی می‌شود؟ این‌ها سوالاتی هستند که از زمان معرفی سیستم عامل مک ذهن کاربران را به خود درگیر کرده است. ما را همراهی کنید تا پاسخی دقیق و قاطعی به این سوالات بدهیم.
آخرین اخبار
loading...